Hikayemiz

Malavi Kamış Mobilyalarının Hikayesi

Lüks rattan mobilyalarımız Malavi, Afrika'da yapılmıştır. Çoğu insan kırsal alanlarda yaşamaktadır. Bu nedenle, onları geçindiren çiftçilik tüm köy topluluklarını desteklemektedir. Kamış hurması bu subtropikal ülkede yabani olarak yetişir. Köylüler, tüm yıl boyunca kamış bitkisini hasat edebilirler. Daha sonra bu kamışları işler ve hasır mobilyalar dokurlar. Bu, tüm köyleri ekonomik ve sürdürülebilir bir şekilde desteklemektedir. Bilinçli tüketici olun. Malavi Kamış Mobilyalarının nasıl üretildiği hakkında daha fazla bilgi edinin.
 

Kudu Direct'in Hikayesi

2017'den beri Birleşik Krallık'ta Malawi Cane Furniture UK'i işleten Max Davidson, ailesiyle birlikte uzun yıllar Kalkan'ı ziyaret etti ve hem Kalkan'da hem de Türkiye'de el yapımı, doğal, siparişe özel üretilen, sürdürülebilir mobilya sıkıntısı olduğunu fark etti.
 
Kalkan'daki Coast Restaurant'ın sahibi ve işletmecisi Ömer Çalık ile birlikte Kudu Direct'i kurdular.
 
Kudu Direct, Kalkan'daki Coast Restaurant ve Fethiye'deki genel merkezi ile Türkiye'nin tek doğal Malavi Kamışından mobilya ithalatçısıdır. Kudu Direct, evinizi veya iş yerinizi döşemek için uygun maliyetli ancak ısmarlama, şık ve sürdürülebilir bir yol sunar.
 
 
Sorularınız veya mobilyalarımızı görmek için randevu ayarlamak için e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.
 
E-posta: i[email protected]
 
Tel: +905455270527
What’sApp: +905455270527
 
Twitter: kududirect

Instagram: kudu.concept