Teslimat ve İade Bilgileri

Teslimat normalde sipariş verildikten sonraki 7 gün içinde yapılır. Teslimat, kurye veya kargo seçenekleriyle yapılacaktır.

TESLİMAT

Kalkan Showroom’umuzdan ürün teslimatı seçeneği bulunmaktadır. Lütfen nakliye yöntemi olarak “Yerel Noktadan Teslim almayı” seçin. Şu anda sadece randevu ile teslimlere açığız, sipariş teslimi için bir tarih ve saat ayarlamak sebebiyle lütfen [email protected]'a e-posta gönderin.

İADE POLİTİKASI

Kudu Direct'ten satın aldığınız yeni, açılmamış ürünlerin çoğunu teslimattan sonraki 14 gün içinde tam para iadesi almak üzere iade edebilirsiniz. İade, bizim hatamızdan kaynaklanıyorsa (yanlış veya kusurlu bir ürün aldınız vb.) iade nakliye masraflarını da biz ödeyeceğiz. Lütfen dikkat: Özel sipariş edilen ürünler, kusurlu olmadıkça iade ve para iadesi için uygun değildir.

Geri ödemenizi, paketinizi iade eden nakliyeciye verdikten sonraki dört hafta içinde alabilirsiniz, ancak genellikle geri ödemeyi daha kısa sürede alırsınız. Bu süre, göndericiden iadenizi almamız için gereken nakliye süresini (5 ila 10 iş günü), iadenizi aldıktan sonra işleme almamız için geçen süreyi (3 ila 5 iş günü) ve bankanızın geri ödeme talebimizi işleme koyması için geçen süredir (5 ila 10 iş günü). Mallar orjinal paketinde değil, tekrar satılamaz durumda ve hasarlı iseler değişimi veya geri ödemeyi reddetme hakkımızı saklı tutarız.

KUSURLU ÜRÜNLER

Kusurlu olduğunu iddia ederek iade ederseniz, iade edilen malları inceleyeceğiz ve aldıktan sonra yedi gün içinde size e-posta yoluyla geri ödeme konusunda bilgi vereceğiz. Size yapılacak herhangi bir geri ödemeyi 30 gün içinde işleme koyacağız. Kusurlu ürünler için geri ödeme hakkınız olduğunu e-posta yoluyla teyit edeceğiz.